Kojící zástěry jsou elegantní přikrývky pro kojící matku, dovolující zachovat intimitu kojení.

Vy vidíte své miminko a ostatní nevidí víc než by měli…

Můžete tak kojit kdekoliv v pohodě a ve stylu.

 

K čemu kojící zástěra slouží?

Především je to přikrývka pro kojící maminku. Kojící zástěra zakryje miminko a dovolí tak zachovat naprostou intimitu kojení bez ztráty očního kontaktu mezi matkou a dítětem. Kojení na veřejnosti tak může být pohodová a elegantní záležitost.

V létě Vám kojící zástěra poslouží i jako stínítko kočárku. Vaše miminko tak může odpočívat ve stínu.

Nevíte kam s dudlíkem nebo vložkami do podprsenky během kojení? Všité kapsy na rubu jsou perfektní místo na dočasné uložení během krmení.

Potřebujete po krmení otřít pusinku Vašeho dítěte? Všité měkké podložky na rubu zástěry jsou přesně k tomu účelu.

 

Co je to Rigiflex™?

Rigiflex™ je patentovaná výztuha, kterou najdete ve všech výrobcích Bebé au Lait.

 

Jsou různé velikosti kojících zástěr?

Všechny kojící zástěry Bebé au Lait mají jednu velikost. Naše kojící zástěry jsou navrženy dostatečně volně, aby dovolily cirkulaci vzduchu pro miminko. U větších dětí a také v záležitosti na tom, jestli kojíte vsedě nebo ve stoje mohou miminku při krmení lehce koukat nohy.  Avšak tělo matky a dítěte zůstane vždy přikryté.

Díky sponě můžete upevňující popruh kolem krku nastavit na libovolnou délku a tím si nastavit velikost podle Vaší potřeby.

 

 

 

Mohu zástěru prát v pračce?

Kvalitní zpracování výrobku, použití prvotřídních materiálů a patentovaná výztuha Rigiflex umožňují časté praní zástěr bez jakéhokoliv problému. Kdykoliv tak můžete zástěru dát do pračky a udržovat ji tak stále čistou. Vše je prostě navrženo tak, abyste byla vždy elegantní.

 

Jakou poskytujete záruku?

Na prodření látky na výztuze kojící zástěry Bebé au Lait poskytujeme doživotní záruku.

Pokud by se přes veškerou péči, která byla věnována designu a zpracování výrobku, objevil jakýkoliv problém, kontaktujte nás na info@kojicizastery.cz a my Vám výrobek rádi vyměníme.

Věříme, že si naše výrobky okamžitě zamilujete. Pokud byste přesto chtěli nepoužitý výrobek v originálním balení vrátit, můžete nám jej do 90 dnů od zakoupení poslat zpět a my Vám vrátíme peníze. Bez dotazů.

 

Za jak dlouho bude vyřízena má objednávka?

Objednávku zpracujeme do 48 hodin a zašleme poštou.  Zhruba do týdne tak budete mít výrobek k dispozici.